Naujienos:

Geriausia šou grupė „Doktor Vatson“ atsivers kiekvienam koncerto žiūrovui!

Geriausia Rusijos šou grupė „Doktor Vatson“ pradės savo 25-ies  metų jubiliejinį turą koncertu Vilniuje, kuris įvyks gegužės 15 d. 19:00 val. Vilniaus Kongresų rūmuose. Atlikėjai ruošia daugybe siurprizų ir staigmenų tiems, kurie ateis į koncertą.

Pradėkime nuo pradžių:

1. Jūsų laukia nepakartojamas ir nuostabus 2,5 valandos šou pasirodymas, kuriame išgirsite visus geriausius per 25 grupės “Doktor Vatson“ egzistavimo metus sukurtus hitus ir šlagerius. Tarp kurių garsieji: „Landyšy“, „Posledniaja električka“, „Koroleva krasoty“, „Čiornyj kot“ ir daugelis kitų, o taip pat patys geriausi kūriniai iš populiariausi meninių filmų!!!

2. Kiekvienas įsigijęs kompaktinę grupės „Doktor Vatson“  plokštelę gaus dovanų didelį ir gražų grupės plakatą, su kiekvieno jų autografais!

3. Po koncerto, apie 22:00 val. kiekvienas norintis galės eiti pavakarieniauti kartu su grupės muzikantais į neįtikėtinai gražaus interjero ir atmosferos pub‘ą Roast & Beer PUB, vėliau į klubą „13 NIGHT CLUB“, kuris yra Tilto g. 13 ir gyvai pabendrauti su kiekvienu iš grupės „Doktor Vatson“ muzikantų, taip praleisti nuostabų vakarą…arba naktį!

Ir tai dar ne viskas! Visiem pensininkams , perkantiem bilietą taikoma 20% visoe BILIETAI.LT kasose. Kas gali būti geresnė pavasario progos dovana???

Šiuo metu grupės sudėtyje grupės įkūrėjas Georgij Mamikonov, Timur Mironov ir naujosios kartos atstovai Viktor Šedrov ir Vladimir Ovčarov.

„Doktor Vatson“ – tai dainų šventė, susitikimas su senu ir nauju. Muzikantų kūryba mūsų gyvenime ir visoje posovietinėje erdvėje visada bus reikalinga. Jie daro mūsų gyvenimą šiltesniu, artimesniu, spalvingesniu, pilnu džiaugsmo ir laimės. Ir lai visad skamba jų atliekamos dainos, jų kūryba lai būna vaistais, muzika, sukurta daug metų atgal ir patikrinta laiko…

Labai taikliai apibūdino grupės veiklą ir kūrybą kompozitorius ir dirigentas Jurij Saulskij: „Šou grupė „Doktor Vatson“ daro kilnų dalyką, grąžindami gyvenimui muzikos klasiką – nacionalinės muzikinės kultūros reiškinį“.

Koncerte Vilniuje Jūsų laukia geriausi XX a. „auksinio vidurio“ šlageriai ir hitai, tarp kurių žanrinės ir tematinės („Kosmičskaja“, „Morskaja“, „Sportivnaja“, „Školnaja“ ir kt), taip pat ir autorinės (iš I. Dunaevskovo, A. Zacipino, H. Bovoslovskovo, J. Saulskovo, D. Tuchmanovo, O. Ivanovo, V. Dobrinino, A. Babadžianavo ir kt. dainų) kompozicijos.

Bilietai į vienintelį koncertą, kuris įvyks gegužės 15 d. 19:00 val. Vilniaus Kongresų rūmuose parduodami visose BILIETAI.LT kasose, su LAISVALAIKIO kortele – nuolaida! Informacija apie koncertą ir bendradarbiavimą – 8 618 01331.