Naujienos:

Balandžio 21 dieną Vilniuje koncertuos vienas talentingiausių pianistų Anton Rosputko!

Balandžio 21 d. 19 val. Vilniuje, Organum koncertų salėje (Savanorių pr. 1), daugelio nuostabios klasikinės muzikos gerbėjų pageidavimu, pasirodys pianistas-virtuozas, klasikinės muzikos magas, ypatingai apdovanotas talentu, ukrainiečių kilmės Austrijos atlikėjas Anton Rosputko. Talentingas muzikantas, kurio jautrių pirštų dėka fortepijonas tiesiog atgyja ir dainuoja, yra tapęs tarptautinių konkursų Italijoje, Austrijoje, JAV, Kinijoje ir kt. šalyse laureatu. Būdamas vos 16 metų muzikantas pasirodė garsiame Zalcburgo meno festivalyje ir nuo to laiko aktyviai koncertuoja geriausiose Europos salėse.

Puikiai pabaigęs Mozarteum universitetą Austrijoje, skirtą neeilinių gabumų muzikantams,  Anton atliko stažuotę Italijoje ir tapo kylančia fortepijono meno žvaigžde, pasiruošusia su koncertais aplankyti visą pasaulį!


Jo pasirodymuose publika pasiekia ekstazės būseną: aukščiausio lygio A. Rosputko technika derinama su ypatinga, šilta ir malonia aura, pilna nuostabių emocijų, todėl ryšys su publika užmezgamas iškarto.


Kiekvienas A. Rosputko pasirodymas tai daugybės emocijų, išgyvenimų ir nepamirštamo įspūdžio visuma. Atlikėjas gyliai pasineria į atliekamų kūrinius ir ypatingai emocionaliai perteikia klausytojams jų esmę. 

Labai džiugu, kad muzikantui gastrolių Austrijoje ir Italijoje metu pavyko rasti keletą laisvų dienų tam, kad atvykti į mūsų šalį ir atlikti du jausmingus koncertus. Gastrolių Lietuvoje metu pianistas-virtuozas pristatys išskirtinio grožio koncertinę programą „J.S.Bachas ir jo sūnūs“, kuri neabejotinai pakerės muzikos gurmanus.

A. Rosputko su mūsų šalies žmonėmis sieja ypatingai stiprus dvasinis ryšys. Pirmą kartą jis apsilankė Lietuvoje dar 2004 m. kuomet puikiai pasirodė jaunųjų pianistų konkurse „Gradus ad Parnassum“ ir laimėjo 1-ąją vietą. 2006 m. muzikantas pasirodė Kauno jaunųjų atlikėjų festivalyje. 2010 m. jis vėl buvo pakviestas į šį festivalį ir kaip solistas bei drauge su Kauno filharmonijos simfoniniu orkestru pasirodė festivalio uždarymo koncerte.


A. Rosputko – pianistas, kuris nepalieka klausytojų abejingų. Jis paliečia klausytojų širdis ne tik savo talentingu muzikavimu scenoje, bet ir žmogiškomis savybėmis, jautrumu ir pozityvia energija.

Bilietai į vienintelį garsaus pianisto Anton Rosputko koncertą balandžio 21 d. 19 val. Vilniuje, Organum koncertų salėje (Savanorių pr. 1) parduodami visose bilietai.lt kasose ir internetu.

Paskubėkite – vietų skaičius salėje ribotas.

Papildoma informacija dėl bendradarbiavimo ir bilietų užsakymo tel.+370 677 00699, +370 645 36403,  +370 61801331, +370 671 76502