Naujienos:

Birželio 7 dieną Vilniuje, PASKUTINĮ KARTĄ šį sezoną bus rodomas nuostabus spektaklis „MANO TĖVAS“!

PASKUTINĮ KARTĄ šiame teatro sezone bus rodomas vienas geriausių Lietuvos teatro istorijoje spektaklių „Mano tėvas“!

Tik birželio 7 d. (penktadienį) 19 val., pasaulinio garso OKT (Oskaro Koršunovo teatre), kuris randasi adresu Ašmenos g. 8, turinčiame tik 60 (!) sėdimų vietų, (vietos nėra numeruotos), prie paminklo daktarui Aiskauda, bus parodytas vienas skaudžiausių, svarbiausių, jausmingiausių spektaklių Lietuvos teatro istorijoje „Mano tėvas“ (Režisierius ir aktorius Aleksandras Rubinovas, pagal Stanislavo Rubinovo pjesę).

Spektaklį, kuris, nepaisant viso jo tragiško turinio, alsuoja šviesa, šiluma ir meile, pamatys tik 60 laimingųjų! Ir tai tiesiog nuostabu! Ir ne veltui spektaklį Lietuvoje labai sunku „pagauti“: nes tai prestižinių tarptautinių teatro festivalių dalyvis, daugelyje jų apdovanotas Grand Prix! Bet mums pavyko susitarti, kad parodysime tik vieną spektaklį, ir jis įvyks viename mėgstamiausių tiek aktoriaus, ir režisieriaus, tiek ir pačių organizatorių miestų – Vilniuje!


„Spektaklis „Mano tėvas“ pasakoja unikalią mano tėvo Stanislovo Rubinovo (1930 – 2013) gyvenimo istoriją. 1941 m. liepos pradžioje Paneriuose sušaudė jo tėvą, o jiedu su motina nepaklusę ir nenuėję į getą, buvo priversti iki 1944 m. slapstytis Vakarų Baltarusijos miškuose. Išsikasė žieminę ir gyveno duobėje. Nuolat kentė badą, šaltį, ne kartą tik per plauką jiems pavyko išvengti mirties… Tai stebuklinga išgyvenimo istorija.”

Kaip pasakoja pats maestro Aleksandras Rubinovas:

Mano ryšys su tėvu buvo ypatingas: jis buvo mano draugu, mokytoju ir mano gyvenimo režisieriumi. Mes kalbėdavomės valandų valandas, kartais netgi ginčydavomės, tačiau negalėjome vienas be kito gyventi… Regis aš žinojau apie jį viską. Jis labai mėgo (ir mokėjo) pasakoti apie savo gyvenimą, susitikimus su nuostabiais žmonėmis, įdomias istorijas. Tačiau buvo viena tema, kurios jis stengdavosi išvengti – tai jo žydiška kilmė ir visa tolimesnė jo šeimos tragedija. Aš tik žinojau, kad jo tėvą (mano senelį) 1941 m. sušaudė ir kad jis su mama (mano senele) buvo priversti slapstytis kažkur miškuose… Tačiau nežinojau nei priežasties, nei detalių.

Ir tiktai 2013 m., likus pusmečiui iki jo mirties, tėvas apsisprendė ir parašė knygą „Miške ir scenoje“. Skaitydamas rankraštį aš buvau sukrėstas, aš tiesiog raudojau. Prieš mane atsivėrė didžiulė savo tragiška apimtimi istorija. Dabar aš suprantu, kodėl mano tėvas nenorėjo apie tai kalbėti ir to prisiminti. Jis tiesiog saugojo mane ir mano vaikus nuo to siaubo, kurį jam teko išgyventi, o svarbiausia, jis saugojo mus nuo žydiško prakeiksmo.

Mane ilgai kankino abejonės, kol nusprendžiau pastatyti spektaklį ir papasakoti žmonėms apie MANO TĖVĄ.

Scenarijaus autorius, režisierius ir aktorius Aleksandras Rubinovas.

Kompozitorius Faustas Latėnas. Spektaklyje skamba ir žydų liaudies muzika.

Spektaklio trukmė 1 val. 10 min.


Patekti į šį spektaklį yra likimo dovana! Pasinaudokite šia džiugia, tačiau deja, reta galimybe, ypač esant tokiam mažam vietų skaičiui salėje!


Bilietai į unikalų spektaklį „Mano tėvas“ (režisierius ir aktorius Aleksandras Rubinovas) birželio 7 d. (penktadienį) 19 val. OKT (Oskaro Koršunovo teatre), turinčiame tik 60 (!) sėdimų vietų (vietos yra nenumeruotos), adresu (Ašmenos g. 8) parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu.
Visa informacija dėl bendradarbiavimo, spektaklio, bilietų užsakymo teikiama telefonais: +37064536403, +370 61801331, +370 677 00699, +370 671 76502.