Įrašai:

Gegužės 8-ąją Vilniuje, pačios jaukiausios Senamiestyje kamerinės salės White Piano Hall (Kėdainių g. 8) salėje unikalios grojimo 9-styginiu instrumentu technikos ir 26 autorinių gitaros sistemų virtuozas, „žmogus-orkestras“ ir garso šamanas Jurijus Naumovas (JAV) pristatys savo geriausias kompozicijas, dainas ir bliuzus Vieninteliame Lietuvoje koncerte!

Stulbinantis muzikantas, išdirbęs unikalią grojimo ant jo paties sugalvotos 9-ių stygų gitaros, nuostabių bliuzų, baladžių, „psichodelinių dainų“  ir virtuoziškų instrumentinių kompozicijų autorius ir atlikėjas, Naumovas teisėtai laikomas vienu geriausiu bliuzo gitaristų Rusijoje. Žurnalai „Guitar World“ ir „The New York Magazine“ pavadino jį „vieno žmogaus grupe, kuri skamba taip, lyg trys gitaristai grotų vienu metu“.

Jurijus Leonidovičius Naumovas (1962 m. gegužės 3 d. gimęs Sverdlovske) –Rusijos gitaristas, kompozitorius ir poetas, grupės „Prochodnoj dvor“ („Проходной двор“) narys. Unikalus ir savitas muzikantas „rusiškojo bliuzo“ žanro kūrėjas. Vienas iš nedaugelio rusų roko atlikėjų niekada neimitavo vakarų roko grupių stiliaus, tačiau sugebėjo padaryti analogišką joms indėlį į pasaulio muzikinę kultūrą. Gyvena Niujorke!

Jis — venas iš gausaus legendinio roko muzikantų, kuriais kažkada dosniai visą šalį aprūpino Novosibirskas, būrio. Pats nutraukė savo žvaigždės kelią Rusijoje, išvažiavo į JAV ir pradėjo gyventi bei kurti per dvi šalis. Jis niekada nemėgdžiojo vakarų roko grupių stiliaus, bet visada mokėjo daug naujo ir nemažiau reikšmingo įnešti į pasaulio muzikos kultūrą. Ir, galbūt, būtent dėl to „neimitavimo“ jis netapo pačiu populiariausių roko atlikėju Rusijoje. Nors salės, kur koncertuoja Naumovas su savo pakankamai sudėtingomis, intelektualiomis, į dvasinius estetus pirmiausiai orientuotomis dainomis, niekada nebūna tuščios.

Žinomas toks atsitikimas. 1991 m. didysis Robertas Frippas pakvietė Naumovą į vieną savo projektą. Nepaisant pinigų stygiaus, šis kategoriškai atsisakė: „Aš nebūsiu antrame plane net pas patį Frippą. Aš – muzikantas!” Toks štai jis žmogus.

Gitaros pavyzdžiais jam visada buvo Piter Green ir ypač Jimmy Page, Led Zeppelin gitaristas. Naumovas net savo išvaizda yra labai panašus į Page.

Nepaisydamas skeptikų nuomonės, Naumovas toliau uždirbinėja pinigus išskirtinai muzikos dėka,  o pradedant nuo 1994 m., reguliariai atvyksta gastrolių į Rusiją. Jis buvo apdovanotas JAV taikos premija už pasaulio kultūros plėtrą.

Bilietai į Unikalų Jurijaus Naumovo koncertą gegužės 8-ąją (šeštadienį) 19 val.  White Piano Hall (Kėdainių g. 8, Vilnius) paduodami visose Bilietai.lt kasose!

Paskubėkime – salėje tik 170 vietų!

Bet kurią informacija apie koncertą, bendradarbiavimą, bilietų užsakymas tel.: +370 671 76 502, +370 618 01 331