Naujienos:

Didysis Stereofoninis Dmitrijaus Maksimačiovo akustinis koncertas balandžio 20 d. Vilniuje!

Koncertą, kuris balandžio 20-ąją 16 val. vyks pačioje jaukiausioje, kamerinėje erdvėje „Kvartirnik“ (Antakalnio g. 39), galima vadinti tikru ir tiesiog nuostabiu stebuklu! Vilniuje koncertuos Didysis stereofoninis Dmitrijaus Maksimačiovo orkestras akustiniu variantu!

Kaip to pavyko pasiekti?! Paslaptis…, tačiau svarbiausia, kad tai įvyks!Graži ir labai šviesi bei ugninga muzika, neįtikėtina orkestro vadovų charizma. Orkestroširdis – Dmitrijus Maksimačiovasgitara, vokalas, kompozicijos; ir jo žmona Natalija violončelė! Tikrasis Sankt Peterburgas muzikoje! „Didysis Stereofoninis Orekstras“ jau prieš karantiną visu pajėgumu koncertavo Vilniuje, o Dmitrijų daugelis prisimena kaip nuolatinį nuostabios grupės „BILLY’S BAND“ garso operatorių! Nesutikdamas su tamsa, apgaubusia Tėvynę, kaip ir daugelis talentingų ir dorų žmonių Maksimačiovai išvyko į Vokietiją, iš kur atvyks į Lietuvos sostinę!

Dmitrijaus Maksimačiovo kūryba – tai džiaugsmo muzika, tačiau kiek nuspalvinta liūdesio, tai melodijos, pripildytos tylos, dainos su ironijos atspalviu. Šį kartą orkestre galima bus išgirsti styginį kvartetą, valtorną, triūbą, klarnetą, rojalį, kontrabosą, glokenšpilį, vibrafoną ir orkestro lėkštes. Vakaras bus pripildytas autorinės instrumentinės muzikos. Visa tai ir dar daug ką Jūs galėsite išgirsti ir pajausti Vieninteliame Vilniuje koncerte! Atsiminkite: inteligentiška – niekada neliūdna!

Dmitrijaus Maksimačiovo muziką galimą paskirti kaip tinktūrą nuo liūdesio, skepsio ir nepasitikėjimo: ir muzika, ir tekstai uždega tikėjimu žmonėmis, nuoširdumu, atvirumu, gerumu.

Kritikai pažymi nepaprastai šviesų ir pozityvų Maksimačiovo dainų skambėjimą. Jo pasirodymai ir koncertai visada sukelia daug gerbėjų dėmesio.

TIK Vienas koncertas! Balandžio 20 d., šeštadienis, 16:00 ir tik 30 laimingųjų!

Informacija apie koncertą, grupiniai užsakymai, bendradarbiavimas, meet&greet telefonais: +37064536403, +370 61801331, +370 671 76502

Bilietai parduodami visose Bilietai.lt!