Naujienos:

Gegužės 12 dieną unikaliame Kėdainių daugiakultūriame centre vyks Pietų Amerikos muzikos fiesta – Gabija Veronika pristatys koncertinę programą „Canta y no llores“!

Gegužės 12 dieną 17 val. Kėdainiuose įvyks išskirtinis savo dvasia ir energija renginys.
Būtent šį jaukų penktadienio vakarą, pirmą kartą unikaliame Kėdainių daugiakultūriame centre (tik 150 vietų), pačioje senamiesčio širdyje, adresu Senosios Rinkos a. 12, ypatingame, šventiniame koncerte pasirodys charizmatiška Argentinos dainininkė Gabija Veronika su savo puikiais muzikantais!
Nuostabaus Lietuvos miesto prie Nevėžio, jausmingos ir romantiškos muzikos gerbėjų laukia tikra muzikinė puota, ugningos energijos jūra ir labai gera nuotaika!

Trumpai apie dainininkę:

GABIJA VERONIKA – unikalus reiškinys muzikos pasaulyje! Argentinos muzikos širdimi vadinamame Rosarijuje gimusi ir jaunystę praleidusi dainininkė nuo vaikystės traukė vietinių muzikos atstovų dėmesį, kurie jai patarė lavinti savo talentą už gimtosios šalies ribų!


Jos koncertinėje programoje skamba tik laiko patikrintos auksinės ir labai melodingos, romantiškos dainos. „Dievo pabučiuota“ jaunoji dainininkė turi retą derinį: sodrų ir gilų balsą, katinišką plastiką, išorinį ir vidinį grožį bei savitą stiliaus pojūtį.


Kiekvienas GABIJOS VERONIKOS pasirodymas – tai aistrų šėlsmas, aukščiausias profesionalumas, nematomas dialogas su kiekvienu atvykusiu į koncertą, dainos teatras, seksualumo ir meilės jūra!
Puiki improvizacijos meistrė, meilės kiekvienam į jos koncertą atėjusiam žiūrovui kupina artistė dainuoja ir įkvėpia gyvenimo džiaugsmui ir optimizmui.
Pagrindinė dainininkės pozicija – koncertuoti tik su „gyvais“, pačiais geriausiais ir netikėčiausiais muzikantais!


Tiems, kas pasiilgo ryškios, nuoširdžios, romantiškos muzikos pasakysime džiugią žinią – dainininkė ką tik išleido ilgai lauktą albumą, kuris vadinasi taip pat kaip ir dabartinė jos koncertinė programa: „Canta y no llores“/„Dainuok ir neverk“, kuris ir bus pristatytas koncerte Kėdainiuose!


Bilietai į charizmatiškos  Argentinos dainininkės GABIJOS VERONIKOS ir jos grupės koncertą gegužės 12 d., 17:00 Kėdainių daugiakultūriame centre parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu!


Visa informacija dėl bendradarbiavimo, bilietų rezervacijos, dalyvavimo after-party teikiama telefonais: +370645 36403, +370 618 01331, +370 671 76502.