Naujienos:

Gegužės 14 dieną Kaune, Pietų Amerikos muzikos šventė – Gabija Veronika pristatys koncertinę programą „Canta y no llores!

Gegužės 14 dieną Kaune vyks išskirtinis savo dvasia ir energija renginys.
Būtent šį šviesų sekmadienį, 18 val., daugybės meno gerbėjų pageidavimu, Kauno menininkų namuose, pačioje senamiesčio širdyje, įvyks šventiškas ir romantiškas koncertas, kuriame žavingoji Argentinos dainininkė Gabija Veronika kartu su puikiais muzikantais atliks aistringą ir jausmingą koncertinę programą. Gyvos ir užburiančios muzikos gerbėjai galės pasimėgauti tikra muzikine puota, ugningos energijos jūra ir labai gera nuotaika!


Trumpai apie dainininkę:

GABIJA VERONIKA – unikalus reiškinys muzikos pasaulyje! Argentinos muzikos širdimi vadinamame Rosarijuje gimusi ir jaunystę praleidusi dainininkė nuo vaikystės traukė vietinių muzikos atstovų dėmesį, kurie jai patarė lavinti savo talentą už gimtosios šalies ribų!
Jos koncertinėje programoje skamba tik laiko patikrintos auksinės ir labai melodingos, romantiškos dainos. „Dievo pabučiuota“ jaunoji dainininkė turi retą derinį: sodrų ir gilų balsą, katinišką plastiką, išorinį ir vidinį grožį bei savitą stiliaus pojūtį.
Kiekvienas GABIJOS VERONIKOS pasirodymas – tai aistrų šėlsmas, aukščiausias profesionalumas, nematomas dialogas su kiekvienu atvykusiu į koncertą, dainos teatras ir meilės jūra!
Puiki improvizacijos meistrė, meilės kiekvienam į jos koncertą atėjusiam žiūrovui kupina artistė dainuoja ir įkvėpia gyvenimo džiaugsmui ir optimizmui.
Pagrindinė dainininkės pozicija – koncertuoti tik su „gyvais“, pačiais geriausiais ir netikėčiausiais muzikantais!
Tiems, kas pasiilgo ryškios, nuoširdžios, romantiškos muzikos pasakysime džiugią žinią – dainininkė ką tik išleido ilgai lauktą albumą, kuris vadinasi taip pat kaip ir dabartinė jos koncertinė programa: „Canta y no llores“/„Dainuok ir neverk“, kuris bus pristatytas artėjančiame renginyje. Koncerte taip skambės visa eilė naujų ir labai jausmingų dainų.


Bilietai į charizmatiškos Argentinos dainininkės GABIJOS VERONIKOS ir jos grupės koncertą (gegužės 14 d., 18:00 Kauno menininkų namuose), parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu!
Visa informacija
dėl bendradarbiavimo, bilietų rezervacijos, dalyvavimo after-party teikiama telefonais: +370 645 36403, +370 618 01331, +370 671 76502.