Įrašai:

Didžiulis džiaugsmas ir garbė mūsų šaliai ir jos sostinei Vilniui, kad įžymioji roko grupė „Splin“ savo Gimimo Dieną nusprendė atšvęsti būtent pas mus! Tai bus šventinis, siurprizų kupinas koncertas, kuriame skambės dainos iš naujo, galbūt paties geriausio grupės albumo „Priešinga juosta“, o taip pat ir daug „auksinių“ grupės hitų!

Grupės gimtadienis yra 1994 m. gegužės 21-oji. O gegužės 21-ąją, bet jau 2019 metais, Koncertas – Gimimo diena 19 val. startuoja Vilniaus koncertų salės „Compensa“ (Kernavės g. 84) scenoje!

Nepakeičiamas grupės lyderis — Aleksandras Vasiljevas. Ši grupė, aišku, turi „krikštatėvį“, tai –Konstantinas Kinčevas, kuris grupę „Splin“ pakylėjo iki „rusų roko vilties“ lygio, o patį Vasiljevą pavadino „poetu nuo Dievo“. Tačiau svarbiausia: „Splin“ palaimino pats Borisas Grebenščikovas, sunku sugalvoti ką nors labiau reikšmingo.

Pokalbį apie šios grupės fenomeną reikėtų pradėti nuo analogijos su tokiu reiškiniu kaip brit-pop – tos pačios tradicijos tęsiamos tik naujuoju laiku ir naujuoju lygiu. Ankščiau ar vėliau turėjo pasirodyti grupė, susidedanti iš žmonių, kurių paauglystė formavosi 80-aisias – rusų roko klestėjimo metais. Baiginėjantis dvidešimtajam amžiui atsirado generacija žmonių, kurie „sugėrė į save“ viską, kas buvo padaryta per tuos 100 metų ir konkrečiai – muzikine, ir bendrai – žmonijos istorijos prasme.

 

„Splin“ patinka visiems – ir jaunimui, ir vyresnės kartos žmonėms, ir (ypač) trisdešimtmečiams, kurie su šia muzika užaugo. Su jais pasirašė kontraktą tarptautinis „leiblas“ Sony, jų albumai parduodami su vienodu pasisekimu ir muzikos parduotuvėse, ir piratų turguose. Šie faktai žinomi visiems, bet jei juos visus apjungti, išeina, kad „Splin“ – viena sėkmingesnių grupių mūsų šalyje. Ir be to, visų džiaugsmui ji ir toliau lieka šviežia ir netgi novatoriška.

Būtent dėl koncerto Vilniuje sutarta, kad prieš dvi dienas atvyks keletas treilerių su pačia profesionaliausia ir kokybiškiausia pasaulyje garso – šviesos aparatūra, o scenoje bus sumontuoti unikalūs ekranai ir dekoracijos!

Grupė „Splin“ džiaugsis, matydama savo šventiniame koncerte visus savo gyvos, melodingos ir aistringos muzikos, o taip pat nuostabios poezijos gerbėjus iš visos Lietuvos.  Juk kita analogiška Šventė – jubiliejus atsitiks tik po 5 metų!

Paskubėkite, prašome, kol bilietų kainos neišaugo! Ir dar… bilietai į grupės „Splin“ koncertą – pati geriausia dovana bet kurios šventės proga!

Bilietai į grupės „SPLIN“ koncertą gegužės 21-ąją 19 val. „Compensa“ (Kernavės g. 84)  scenoje Vilniuje parduodami visose bilietai.lt kasose!

Informacija apie koncertą, bendradarbiavimą su organizatoriais ir bilietų užsakymas:
+370 671 76 502; +370 647 402 55