Įrašai:

Mielieji! Nuostabiausi draugai ir patys ištikimiausi Boriso Grebenščikovo  ir grupės AKVARIUM gerbėjai!!!

Viskas jau buvo paruošta rudens koncertams ir iš organizatorių, ir iš artistų pusės, ir iš pačios šauniausios pasaulyje Lietuvos publikos – gyvos muzikos vertintojos! Tačiau situacija su epidemija neleidžia mums nekreipti dėmesio į Jūsų sveikatą – juk mums tai svarbiausia! Ir pagal susitarimą su grupe ir pačiu Borisu Borisovičiumi puikiausias koncertas BŪTINAI ĮVYKS, jis tik perkeliamas į nepavojingą laiką, kai galima bus ramiai ateiti į taip ilgai lauktą išskirtinį įvykį! 

Balandžio 28-ąją, koncerto pradžia – 19 val., toje pačioje Vilniaus „Compensa“ scenoje įvyks, be jokio kuklumo tariant, Didysis Įstabiausios Grupės Koncertas! Kupinas žaviausių siurprizų, meilės, stulbinančių, jau žinomų ir intriguojančių naujų dainų! Jau turimi bilietai GALIOJA!

Taigi, sukaupkime visą mūsų kantrybę ir sulaukime taip ilgai svajotos Šventės!

Grupė atvyks į mylimiausią Vilnių išplėstiniu sąstatu, taip pat laukiamos užsienio muzikos žvaigždės!

Vilniuje AKVARIUMAS praleis keletą dienų. Nauja piratinė scenografija ir koncerto apipavidalinimo estetika privers Jus  atsidūsti iš pasitenkimo! O jau garsas ir šviesa bus pačių aukščiausių pasaulio standartų lygyje!

Koncertinis pasirodymas vyks Naujausio turo Europoje rėmuose ir po vienos dienos poilsio po koncerto Vilniuje grupė važiuos į Varšuvą, kur pirmą kartą Lenkijos istorijoje koncertuos (visi norintieji galės aplankyti ir Varšuvos koncertą!). Po to AKVARIUMAS tęs turą koncertu Prahoje (kur taip pat kviečiami visi norintieji!)!

Bilietai į Vienintelį Boriso Grebenščikovo ir AKVARIUMO koncertą
balandžio 28-ąją 19 val. Vilniaus „Compensa“ salėje
parduodami visose
Bilietai.lt kasose!

Bet kokią informaciją apie koncertą, grupinės bilietų paraiškos:

+370 671 76 502, +370 645 36 403

Informacija apie visapusišką bendradarbiavimą:

 +370 618  01 331