Naujienos:

Gegužės 8-ąją grupės „Bi-2“ («БИ-2») gitaristas Andrej Zvonkov ir Amžinybės kvintetas («Квинтет Вечности») Vilniuje pristatys Pasaulio muzikos šedevrus!

„Muzika – tai visata, kurioje gyvena mūsų sielos!“ – teigė senovės kinų išminčiai ir buvo, kaip visada, teisūs!

Ir tai patvirtina žymaus gitaros Meistro, kuriam paklūsta visi žanrai (nuo klasikos iki roko), kūryba. Andrejus Zvonkovas kartu su Amžinybės Kvintetu, kuriame groja Rusijos klasikos scenos pasididžiavimas, Pasaulio Klasikos Šedevrus gegužės 8-ąją pristatys Vilniuje, pačios jaukiausios Senamiestyje  kamerinės salės White Piano Hall (Kėdainių g. 8) scenoje!

Klasikinės muzikos gerbėjai puikiai pažįsta Andrejų Zvonkovą, kaip aukso medaliu baigusį Gnesino mokyklą. Jis jau su didžiuliu pasisekimu koncertavo Vilniuje  ir su soliniu koncertu, ir su įžymiu pianistu Aleksandru Veršininu!

Roko ir popmuzikos gerbėjai nuolat žavisi nepriekaištingu Andrejaus Zvonkovo meistriškumu. Ankščiau jis buvo Zemfiros muzikantu, dabar yra pagrindinis garsios grupės „Bi-2“ gitaristas!

Andrejaus Zvonkovo ir Amžinybės kvinteto programa-projektas  vadinasi „Stygų teorija“.

Programoje: žymiausi D. Šostakovičiaus, J. S. Bacho, P. Čaikovskio, S. Rachmaninovo, A. Šnitkė. A. Vivaldi, F. Šopeno kūriniai!

Pagal energetiką, aukšto lygio profesionalumą, pasiaukojimą Andrejaus Zvonkovo ir Kvinteto pasirodymui negali prilygti joks roko koncertas! Aistra, begalinė meilė muzikai ir publikai, galinga kiekvieno muzikanto širdies šiluma, besiliejanti į kiekvieno į koncertą atėjusio žiūrovo širdį, daro tokį fenomenalų poveikį, kad žmonės ne tik nuoširdžiai ploja, bet, dažnai… net apsiašaruoja, jausdami tikrą palaimą!

Taigi, gegužės 8-ąją 19 val. tikrąją šventę mūsų sielai surengs:

Andrej Zvonkov – gitara

Viačeslav Achmetzianov – kontrabosas

Vladislav Narodnickij – 1 smuikas

Tatjana Maslennikova – 2 smuikas

Solomėja Protopopova – altas

Rostislav Burkin – violončelė

Bilietai į Vienintelį Andrejaus Zvonkovo („BI-2“) ir Amžinybės Kvinteto koncertą
gegužės 8-ąją 19 val. Vilniaus White Piano Hall (Kėdainių g. 8) scenoje

parduodami visose Bilietai.lt kasose!

Bet kokia informacija apie bendradarbiavimą, bilietų užsakymas ir kt. telefonu:

+370 671 76 502 ir +370 618 01 331

Vaizdo įrašai:

https://youtu.be/2iJhlfvHbKM – Bach

https://youtu.be/tDK7sFaf2gs – Vivaldi

https://youtu.be/VGucq5sFGu8 – Šostakovičius

https://youtu.be/a5DSmZn8t0Y – Bach