Naujienos:

Kovo 4 dieną pirmą kartą Kaune įvyks unikalaus folkloro choro iš Sakartvelo “Ensemble Musikeli“ koncertas!

Pačioje pavasario pradžioje Kaune įvyks reikšmingas kultūrinis renginys!
Pirmą kartą Lietuvos istorijoje ir būtent nuostabiajame Kaune, vienintelį koncertą atliks iškilus folkloro choras-ansamblis iš Sakartvelo „Ensemble Musikeli“, vadovaujamas garsaus folkloro ir etno muzikos atlikėjo Dimitri Kakulija.


Pasirodymas vyks kovo 4 d. (šeštadienį) 18.00 val. jaukioje, kamerinėje (tik 99 vietų), jau pamėgtoje šio meno gerbėjų Kauno menininkų namų salėje (V. Putvinskio g. 56-1).


Šios grupės, kuri savo spalvingą programą pristatė daugelyje pasaulio šalių ir tapo ne vieno  prestižinio folkloro festivalio laureate, išskirtinumas yra tas, kad galbūt tik „Ensemble Musikeli“ savo kūrybiškumu pasauliui parodo tikrą, autentišką unikalaus Sakartvelo regiono – Migrelia, kuriame gyvena idomūs, labai muzikalūs, išdidūs, o kažkada labai karingi žmonės – migreliai, tradicinį meną.
Migrelių choralas labai panašus į gruziniškąjį, tačiau be mums įprasto daugiabalsio dainavimo, migrelių dainose yra daug audringų garsų, dėl kurių daug balsų atliekami kūriniai tampa dar įspūdingesni ir įsimintinesni!


Tokį unikalų renginį tiesiog būtina pamatyti ir patiems gyvai pabūti  jo dalimi!


Choras gastroliuoja po visą pasaulį, jo koncertai suplanuoti kelis metus į priekį, tad derybos dėl pirmos viešnagės Lietuvoje truko pusantrų metų!


Menininkai nekantriai laukia jūsų pirmame koncerte Lietuvoje!


Po pasirodymo turėsite galimybę nusifotografuoti ir asmeniškai pabendrauti su Artistais bei pasidalinti savo įspūdžiais!


Bilietai į vienintelį gruzinų-migrelių folkloro choro „Ensemble Musikeli“ koncertą parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu.
Informacija dėl bendradarbiavimo, meet&greet koncerto, vakarienės po koncerto ir bilietų užsakymo teikiama tel.: +370 677 00699, +37064536403, +370 61801331, +370 671 76502

Vaizdo įrašai:

https://www.youtube.com/watch?v=6ePqJPZNC7s
https://www.youtube.com/watch?v=6rWuwWYVtcU