Naujienos:

Lapkričio 25 d. garsiausia atlikėja iš Kubos Marialy Pacheco su grupe koncertuos Vilniuje!

Jau kartą (prieš 8 metus) ši muzikos magija įvyko Lietuvoje! Ir atrodė, kad daugiau niekada to nebebus nes šis projektas pasirodė per daug paklausus visame pasaulyje! Bet kartais svajonės tampa realybe!!!
Daugybės meno gerbėjų pageidavimų dėka, puiki (vienintelė pasaulyje džiazo atlikėja-superžvaigždė kilusi iš Kubos) pianistė ​​Marialy Pacheco pasirodys Vilniuje.
Koncertas įvyks lapkričio 25 d. 18.00, nuostabioje, kamerinėje, Organum koncertų salėje (Savanorių pr. 1), kurioje yra tik 200 vietų.


Marialy Pacheco gimė Kubos sostinėje Havanoje. Muzika ji susidomėjo būdama septynerių ir pradėjo studijas garsiojoje Havanos konservatorijoje. Palaikoma tėvų (mama – chorvedė, tėtis – operos dainininkas), vėliau su pagyrimu baigė fortepijono klasę Escuela Nacional de Artes ir tęsė kompozicijos meno studijas, kurių metu laimėjo net du aukso medalius Pasaulio chorų žaidynėse!


Sėkmingų koncertinių gastrolių po pasaulį metu,  su pirmuoju 2005 m. albumu „Bendiciones“ („Palaiminimai“), Marialy tampa pasaulinio lygio muzikante! Ji nuolat keliauja, kuria, įrašinėja albumus, gyvena Australijoje ir Japonijoje, o 2012-aisiais dalyvauja legendinio Montreux džiazo festivalio solo pianistų konkurse. Jai, kaip pirmajai moteriai šio konkurso istorijoje, įteiktas specialus žiuri prizas, o taip pat skiriamas publikos apdovanojimas.


Tarp muzikantų, kuriems garbė bendradarbiauti su Marialy Pacheco: Rani Kriya, (Sting ir Dominic Miller) perkusininkas, garsus Izraelio bosistas Avishai Cohenas, amerikiečių timbalero Carlo Perazzo iš Santanos grupės ir daugelis kitų!


Muzikinio įkvėpimo ir nuostabaus bendradarbiavimo viršūne tapo paskutinis 2022 metų albumas „Reload“, kuris ir bus pristatytas Lietuvoje!


Kaip teigia pati albumo autorė ir atlikėja M. Pacheco: „perkrovimo“ prasmė yra tarsi atradimas ir atgimimas, pašventinantis kiekvieną jos kūrybinės asmenybės meninį įsikūnijimą šviežia, spindinčia šviesa. Pasak muzikantės, kiekviena nata, kurią ji groja, turi prasmę, už kiekvieno melodingo judesio ir sąskambio slypi ją įkvepiančios idėjos ir patirtis.


Dabartiniu metu Marialy gyvena su mama Vokietijos mieste Brėmene (ji sako, kad visada jautė, jog turės palikti savo nedidelę Karibų salą, kad galėtų pasidalinti muzika su didžiuoju pasauliu išorėje).


Marialy Pacheco „Reload“ yra dvyliktasis albumas ir, jos nuomone, iki šiol labiausiai jaudinantis ir brandžiausias kūrybinis sumanymas. Be dviejų kubietiškų muzikinių standartų, jame yra sudėta tik pačios autorės jausmingiausia kūryba!


„Norėjau išplėsti savo muzikinių spalvų paletę!“ – paaiškina ji paties albumo koncepciją. „Čia mano kubietiškos šaknys plečiasi link Lotynų Amerikos tradicijų ir klasikinės muzikos ištakų“.
Jos atliekama muzika autentiška, tradicinė ir kartu šiuolaikiška, o prie to stipriai prisideda jaunas ir talentingas perkusininkas-virtuozas iš Kolumbijos Miguel Altamaru de la Torre, kurį pamatysime ir Lietuvoje! „Reload“ – tai skirtingų muzikinių tapatybių, emocinių lobių ir daugybės gyvenimiškų patirčių visuma bei vienas įspūdingiausių ir paveikiausių mūsų dienų muzikinių albumų!Bilietai į Marialy Pacheco ir jos grupės koncertą lapkričio 25 d. 18.00, Vilniuje, Organum koncertų salėje (Savanorių pr. 1) parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu.
Informacija dėl bendradarbiavimo, meet&greet koncerto, vakarienės po koncerto ir bilietų užsakymo teikiama tel.: +370 677 00699, +370 645 36403, +370 618 01331, +370 671 76502