Naujienos:

Legendinis Sergej „Silia“ Seliunin ir grupė „Vychod“ spalio 31-ąją pirmą kartą koncertuos Vilniuje!

Spalio 31-ąją Vilniuje pirmą kartą istorijoje koncertuos rusų roko legenda Sergej „Silia“ Seliunin ir grupė „Vychod“ akustiniu sąstatu. Vienintelis pasirodymas Lietuvoje vyks 19 val. unikalios art-teatro erdvės Iljos Vatkino „Kvartirnike“, adresu  Antakalnio g. 39!

Jaukioje teatrinėje – kamerinėje, tik 35 vietas turinčioje salėje (todėl, mielieji, paskubėkime!) vyks analogų neturintis koncertas! Kupinas azarto, nepakartojamas, geruoju „chuliganiškas“ gitaristas, vokalistas, visų dainų autorius Sergejus „Silia“ Seliuninas su viena geriausių Sankt-Peterburgo violončelininkių Tatjana Voronenko atliks daug savo kūrybos, sielą jaudinančių dainų!

Trumpai apie artistą! Pradžioje 2 citatos:

1.       „Viena stipriausių SIlios, kaipkūrybinės asmenybės pusių, buvo ir bus ne tik nuostabus ekspromto pojūtis, bet ir bet kokių kompleksų dėl savo grupės skambėjimo nebuvimas!“ (Aleksandr Kušnir, knyga „100 tarybinio roko magnitoalbumų»)

2.      „Sergejus Seliuninas, Силя unikali asmenybė. Vienas pirmųjų mūsų „naujosios bangos“ muzikantų, grupės „Vychod“, 80-ųjų pradžioje pretendavusios į ketvirtojo „muškietininko“ vietą neblėstančioje AKVARIUMO, ZOOPARKO ir KINO dvikovoje  su pilka muzikinio oficiozo gvardija. Šiandien, atsisakęs azartinio lošimo „Užsikalk babkių“Silia pasirodo gana retai. O tuo tarpu ar jis ne pats „rok-n-roli“linis mūsų neaprėpiamos Tėvynės žmogus. Jis muzikalus tiek, kiek būna muzikalūs juodaodžiai atlikėjai. Protingas, ironiškas, inteligentiškas“ (Marina Timaševa „Ekranas ir scena“)

„Vychod“ — Rusijos roko grupė, kurios vieninteliu nuolatiniu nariu yra jos autorius ir lyderis Sergejus „Silia“ Seliuninas. Grupė atlieka rusų roką, netelpantį į jokius  stilistinius rėmus, o tos pačios dainos kiekvieną kartą skamba kitaip, priklausomai nuo to, kokiais instrumentais jos atliekamos kiekvienu konkrečiu momentu scenoje ar studijoje. Kritikai ir gerbėjai išskiria savitą autorinį lyderio stilių, kas leidžia kalbėti apie grupę kaip apie originalų reiškinį gimtojoje scenoje; juo labiau, kad grupė neturi masinio populiarumo, tačiau pelnytai didžiuojasi pastoviu gerbėjų ir mylėtojų ratu.

„Greičiausiai tai pati paslaptingiausia, tikrąja to žodžio prasme, legendinė Leningrado roko klubo grupė. Egzistuoja jau bemaž 50 metų ir nei „tele“, nei „radijo“ eteriais, nei spalvingais klipais garbingos publikos nelepina. Nepaisant to, kad kūrybinis dainų procesas grupės lyderio ir autoriaus Silios taip giliai įleido šaknis tarp dainuojančios ir šokančios liaudies, kad nėra turbūt, kukliai tariant, net visame Žemės rutulyje tokio laukinio ir nepaliesto kampelio kur neskambėtų „Negaliu užbaigti“, „Vargšas gyvūnas“, „Pionieriai“, „Šok, zombi“ arba „Didžiosios širšės diena“. Be to, Silios vadinama Nemirtingoji grupė „Vychod“ su skirtingais sąstatais (iki 100 įvairių muzikantų) per  visą savo gyvavimo laikotarpį įrašė ir išleido daugiau nei 10 albumų.

Šiuo metu grupė aktyviai gastroliuoja įvairiais variantais: lait – su smuiku, akustika – dar su fleita ar violončele, pusiau elektrinis variantas – su kontrabosu bei įvairias „elektriniais“ instrumentais. Bet visa tai, nepriklausomai nuo konkretaus pasirinkimo, vis tas pats „Vychod“ – derinys  nuostabių, protingų ir netikėtų tekstų, gražios muzikos ir nežmoniško „draivo“.

2019 m. Silia išleido pačią linksmiausią knygą apie taip vadinamą „rusų roką“ ir apie save „Kaip aš dariau rokenrolą“, kurią atveš visiems Vilniaus gerbėjams!

Bilietai į Vienintelį Sergejaus Seliukino ir grupės „Vychod“ koncertą
spalio 31-ąją 19 val. Iljos Vatkino „Kvartirnike“ (Antakalnio g. 39, Vilnius)
parduodami visose Bilietai.lt.

Informacija apie koncertą, bendradarbiavimo pasiūlymai ir išankstinis bilietų užsakymas (grupėms) – telefonais: +370 671 76 502 ir +370 645 36 403.