Naujienos:

Nepakartojama ukrainiečių dainininkė Alina Pash su savo grupe pirmą kartą koncertuos Vilniuje!

2022 m. kovo 4-ąją Jūsų laukia stulbinantis muzikos pasaulio įvykis! Alina Paš – užburianti, seksuali, nepaprastai talentinga, „magiškai-šamaniškoji etno-folk-hip-hop-rok žvaigždė“ iš paslaptingų Užkarpatės slėnių kartu su savo grupe surengs Lietuvos sostinėje išskirtinį koncertą! Tai atsitiks Vilniaus muzikinio klubo-teatro „Legendos“ (buvęs „Niujorkas“), kuris yra Kalvarijų g. 85!

Šis renginys yra labai reikšmingas, nes pirmą kartą Lietuvoje bus pristatytas menas ir šou Artistės, kurią vadina Absoliučiu šiuolaikinės Ukrainos muzikos proveržiu į pasaulio sceną! Visi tam būtini vidiniai ir išoriniai duomenys egzistuoja 100 %! Energetika, charizma, laisvumas ir, neabejotinai, Alinos Paš originalumas, kartu sudarantys smagų ir uždegantį vakarų kultūros tradicijų mišinį su puikiosiomis Karpatų, guculų, ukrainiečių ir Balkanų melodijomis bei muzikiniais „perliukais“, o taip pat klasišku šou, jau pritraukė daugelio žymiausių pasaulinio lygio muzikos leiblų dėmesio (su vienu iš jų – atstovų iš Anglijos jau pasirašytas ilgametis kontraktas), o jos gastrolių geografija tęsiasi nuo Lotynų Amerikos iki Vakarų Europos!

Abipusiam džiaugsmui mums pagaliau pavyko susitarti dėl pirmojo istorijoje koncerto Baltijoje, konkrečiu – pas mus Lietuvoje, Vilniuje!

Kilusi iš Karpatų gyvenvietės Buštyno, ji daug metų ėjo į didžiąją sceną — koncertavo mokykloje, dalyvavo vietos konkursuose ir televizijos talentų šou, savo jėgas netgi bandė moterų kolektyvuose, kurie siekė sudominti žiūrovą visai ne kūryba. Už tai dabar ji įgijo savo balsą ir jėgą. Alina – vokalinio šou „X-faktorius“ šeštojo sezono nugalėtoja.

Alina – Unikali Artistė ir Autorė, meistriškai sujungianti savo dainose elektroniką, etnosą, džiazą, šamanizmą su hip-hop‘u. Rezultatas – labai neįprastas skambėjimas, primenantis genčių giedojimus. 2019 m. ji išleido savo debiutinį albumą iš dviejų dalių „Pintia:Gori“ / „Pintia:Misto“.

Pintia — tai folklorinis Užkarpatės herojus, vietinis Robin Hudas. „Jis buvo mano tolimu protėviu. Tai pasakojimas apie jį. Šis albumas apie mano šaknis, ištakas, gimtąsias vietas. „Juk aš kilusi iš kalnų!“, — teigia Alina Paš. Etniškumo tema būdinga ne tik artistės muzikai. Jos daug ir jos klipuose: liaudies kostiumai, beprotiška gamta ir šamanų judesiai.

Nepraleiskite šio koncerto! Jeigu Jūs norėtumėte pajausti stulbinančią energetiką, pamatyti unikalų šou ir paklausyti puikių, užburiančių ir užvedančių dainų, sukurti nuomonę apie neįtikėtiną muzikinės šiuolaikinės Ukrainos potencialą, kviečiame nedelsiant įsigyti bilietus sau ir savo artimiesiems (patikėkite, Jiems ir Jums tai taps geriausia dovana!)!

Bilietai į Vienintelį Ukrainos žvaigždės Alinos Paš ir grupės koncertą 2022 m. kovo 4-ąją 19 val. Vilniaus muzikinio klubo-teatro „Legendos“ scenoje parduodami visose Bilietai.lt kasose!

Galimybę dalyvauti Muzikos ir sielos šventėje turės tik 400 laimingųjų!

(Šiam momentui į šį koncertą galės pakliūti visi, kas turi:

Galimybių pasą arba Europos COVID-pasą, arba pažymą apie vakcinaciją, arba pažymą apie tai, kad esate persirgęs kovidu, arba „šviežiai“ atliktą neigiamą testą.

Patys artistai seniai paskiepyti Europos vakcinomis!)

Bet kokia informacija dėl bendradarbiavimo, įdomių pasiūlymų, bilietų užsakymų: +370 645 36403; +370 671 76502

Klipai: