Naujienos:

Nikita Džiugurda Vilniuje taps Vladimiru Vysockiu!

Rugsėjo 14 d. 19.00 Šv. Kotrynos bažnyčioje pasirodys viena ryškiausių ir patraukliausių Rusijos šou verslo asmenybių – aktorius, režisierius, muzikantas, atlikėjas, šoumenas ir… tikras „mačo“,  vienas labiausiai įsimintinų Vladimiro Vysockio dainų atlikėjų, žmogus – charizma – Nikita Džiugurda!

Tai bus pirmas ir vienintelis Artisto pasirodymas Lietuvoje ir, būtent dėl to, N. Džiugurda reiklios, išskirtinio skonio, bet visada nuoširdžios Lietuvos publikos teismui pristatys savo pačią geriausią 2 valandų programą, kurioje skambės populiariausios ir pačios mylimiausios V. Vysockio, taip pat ir paties N. Džiugurdos dainos. Atlikėjas tiki, kad savo nuoširdumu, šiltu ir maloniu bendravimu su publika, artumu ir atvirumu laimės publikos simpatijas ir pakerės savo dainomis.

Biografija:

Nikita ir jo broliai Sergejus (Kijevo aktorius ir bardas) ir Ruslanu (bardas) teigia, kad savo natūra ir būdu yra kazokai. Jų mama- žydė Jadvyga Kravčuk.

„Džiugurda“ reiškia – „valdantis dviašmenį kirvį“.

Dar paauglystėje dainuodamas Vladimiro Vysockio dainas sugadino savo balsą. Baigęs mokyklą įstojo į Kijevo fizinio lavinimo institutą. Buvo nacionalinės irklavimo rinktinės narys, kandidatas į meistrus.

Po pirmo kurso metė institutą ir įstojo į Šukinsko dramos mokyklą, kurią ir baigė 1987 metais.

Dirbo Naujajame dramos teatre, Teatre Rubeno Simonovo, „U Nikitskich vorot“ teatre.

1987 m. vaidina kine. 1991 m. debiutuoja kaip režisierius ir scenarijaus autorius filme „Supermenas ne savo valia“, kuriame taip pat atlieka ir pagrindinį vaidmenį, ir garso takelio atlikėjas. 2008 m. dalyvavo realybės šou „Išlikimas“, kur dar pirmą dieną buvo išmestas kartu su Viktoru Erofeevu, nes atsisakė šokti į jūra nuo laivo denio. Šis faktas ginčytinas, nes pats Nikita sako, kad atsisakė šokti, nes į realybės šou buvo pakviestas kaip svečias.

Asmeninis gyvenimas:

Pirmoji Nikitos žmona buvo Marina Esipenko iš Kijevo, kuri jį paliko dėl bardo Olego Miniavo. Antroji žmona – Jana Pavelkovskaja, su kuria jis turi du sūnus.  2008 m. vasario mėn. vedė Mariną Anisiną, su kuria taip pat turi du vaikus: sūnų Miką – Andželą- Kristą (2009) ir dukrą Evą – Vladą (2010).

Teatras:

Pabaigęs dramos mokyklą Nikita Džururda tapo aktorium Maskvos naujajame dramos teatre. 1989 m. jis perėjo į Rubeno Simonovo teatrą, o 1991 m vaidino „U Nikitskich vorot“ teatre.

Populiarumas internete:

Nuolat pateikia save parodijuodamas.

2011 m. dalyvavo programoje „Kas yra žvaigždė? Idealus interviu“, kuriame naudoja nesuskaičiuojamą kiekį nešvankybių ir keiksmažodžių.

Populiarumas išaugo po klipų, kuriuose Marina Anisina gimdo jo vaikus, pasirodymo. Klipai sulaukė dviprasmiškų reakcijų tarp vartotojų, besinaudojančių runet. Taip ir šiai dienai, jis tebėra populiarus tarp paauglių, kurie juokiasi iš jo, bet kartu populiarina jį ir jo kūrybą.

Primename, kad bilietai į Vienintelį Nikita Džiugurda koncertą, kuris vyks rugsėjo 14 d. 19.00 Šv. Kotrynos bažnyčioje parduodami visose bilietai.lt kasose. Bet kuri informacija apie bilietus, koncertą tel. 8 653 621 93.