Naujienos:

Rugsėjo 30 d. Kaune vyks iškilus teatro renginys!

Rugsėjo 30 dieną Kaune vyks iškilus aukštosios kultūros pasaulio renginys!
Būtent šią dieną (šeštadienį) jaukioje, kamerinėje Kauno menininkų namų scenoje, adresu: V.Putvinskio g. 56-1, pradžia 17.00, bus rodomas ne vien tik išskirtinis spektaklis „Mano tėvas“, kuriame vaidina nuostabus režisierius ir aktorius Aleksandras Rubinovas, nuo seno žinomas kaip Lietuvos kultūros orientyras, į kurį simylėjo visi, kuriems nusišypsojo laimė jame apsilankyti, bet ir meninė programa susijusi su legendinio Lietuvos teatro artisto Stanislavo Rubinovo (Aleksandro tėvo) atminimo pagerbimu. Šio unikalaus įvykio garbei pasirodys naujas (nedidelio, bet pagarbaus) tiražo, puikios Stanislavo Rubinovo autobiografinės knygos „Miške ir scenoje“ leidimas. Būtent minėtos knygos (kurią rekomenduojame perskaityti kiekvienam)  pagrindu ir buvo sukurtas nuostabus spektaklis, padedantis mums visiems suprasti, kas yra Gyvenimas ir Meilė! Knygą „Miške ir scenoje“ bus galima įsigyti po spektaklio ir, žinoma, gauti autografą ne tik iš Aleksandro Rubinovo, bet ir iš Aleksandro sūnaus Jorio, talentingo operos dainininko, kuris pasibaigus spektakliui atliks ypatingų dainų programą! Taip pat bus galima gyvai susitikti, pabendrauti, užduoti klausimus spektaklio režisieriui ir aktoriui bei šios neįtikėtinos knygos išleidimo įkvėpėjui Aleksandrui Rubinovui!

Bilietai į spektaklį „Mano tėvas“ ir į papildomą meninę programą, skirtą Stanislavo Rubinovo dešimtosioms mirties metinėms, rugsėjo 30 d. 17.00 Kauno menininkų namuose, adresu: V.Putvinskio g. 56-1, parduodami visose bilietai.lt kasose ir internetu!


Visa informacija dėl bendradarbiavimo, spektaklio, meninės programos ir bilietų užsakymo teikiama telefonais: +370 61801331, +370 671 76502, +37067700699.