Naujienos:

SKIRKITE PARAMĄ KONCERTAMS

BŪSIMŲ KONCERTŲ ATEITIS!

Mieli draugai!

Pirmą kartą per ilgametę mūsų veiklą mes kreipiamės į Jus su prašymu.

Ne vieną dešimtmetį mes džiuginome Jus neįtikėtinais Rusų Roko Legendų, įdomių vakarų artistų pasirodymais, puikiaisiais nestandartiniais spektakliais, nuoširdžiais ir atvirais susitikimais su mylimiausiais artistais.

Tęsime ir artimiausioje ateityje, šį rudenį Jūsų laukia nepamirštami Svetlanos Surganovos ir Orkestro, Boriso Grebenščikovo ir grupės „Akvariumas“ koncertai, spektaklis „Sąvaržėlė“ –kelių „Auksinė kaukė“ premijų nominantas, legendinio bliuzmeno Jurijaus Naumovo pasirodymas, yra ir kitų planų pačiose prestižiškiausiose ir jaukiausiose Lietuvos salėse.

Bet koncertų ir susitikimų galėtų būti daug daugiau! Yra norų, ryšių, bet… nėra lėšų tam… Dėl suprantamų priežasčių mes negalime gauti medijos paramos, rasti sponsorių, tokios realijos, nes, viskas, ko mes tikėjomės, tai – pinigai už parduotus bilietus ir mūsų asmeninės lėšos. Bet viskas nuolat brangsta, o mums sąžinė neleidžia kelti ir be to aukštą kainų kartelę, nes daug kas tiesiog negalės įsigyti bilietų. Mūsų svajonės – tai koncertai demokratinių Rusijos talentų: АКVARIUMO, V. Butusovo ir jo grupės, Piotro Mamonovo ir Novyje Zvuki MU, Glebo Samojlovo (ex – Agata Kristi), Splin, BI–2, Tequilajazzz, PIKNIK, АVIА, Strannyje Igry, Andrejaus Makarevičiaus, Aukcyono, OKEAN ELZY, Vopli Vidopliasova, Nautilus Pompilius, BRAVO, Vasios Oblomovo, Gariko Sukačiovo, Žanos Aguzarovos, Zemfiros ir daugelio kitų Rusijos, Ukrainos, ir, aišku, įvairių žanrų vakarų artistų. Tiesa, būsime dėkingi, jei ir Jūs patarsite, ką dar norėtumėte matyti Lietuvoje.

Tokie koncertai – tai tiltas, kuris jungia ir suartina tautas, dovanoja mums galimybes suprasti vieniems kitus.

Prašymas yra toks: jeigu Jūs turite noro ir pinigų, kuriuos galėtumėte paaukoti tam, kad mylimiausi, bet deja, nekomerciniai art-projektai vyktų, mes būtume laimingi, jei Jūs pervestumėte lėšas pagal šią nuorodąhttps://www.donationalerts.com/r/lapsang , pranešime galima nurodyti, kokį artistą Jūs norėtumėte matyti Lietuvoje ar bet kokią kitą mums skirtą informaciją.

Būsime dėkingi už bet kokio dydžio pinigines aukas, gerbiame kiekvieną dovanotą Jūsų centą ir pažadame Jūsų atsiųstus pinigus naudoti išskirtinai stebuklingų koncertų Jums organizavimui.

Jeigu tarp Jūsų atsiras tokių, kas gali ir nori dovanoti didesnę pinigų suma, neabejotinai, mes turėsime galimybių oriai atsidėkoti visiems mūsų kilniems gerbėjams: reklama, jei jos reikės, kvietimu į after-party su mylimiausiu artistu, asmenine nuotrauka ir autografu, pasirašytomis dovanomis, amžinais VIP kvietimais į visus koncertus metus į priekį! Jūs tiesioggalite susisiekti su mumis telefonais: +370 618 01331, +370 627 99996 ir mes aptarsime visus variantus!

Iš anksto dėkojame už Jūsų dėmesį, už tai, kad skiriate laiko susipažinimui su mūsų gyvybiškai svarbiu prašymu!

Visko Jums paties geriausio, ir labai tikimės, kad mums kartu viskas pavyks!