Naujienos:

Spalio 12-ąją Vilniuje vietoje Princesės koncertuos Prancūziško šansono ir bliuzo Karalienė Mademoiselle Lulu (Garance Louise)!

12-osios spalio koncerto organizatoriai svajojo nors vienam vakarui sukurti Vilniuje Paryžių, jaukių, miniatiūrinių kavinukių, Senos pakrantėmis judančių įsimylėjėlių  atmosferą, jaudinančią širdį romantiniais jausmais..! Tačiau… Emma Hamilton – nuostabi autorė ir dalininkė – pranešė, kad pusei metų atšaukia visus savo koncertus… Šiuo metu ji Sidnėjuje, prižiūrima gydytoju – netikėtos neštumo komplikacijos… Bet viskas bus gerai, palinkėkime Emmai paties geriausio. Ir padėkokime  jai už tai, kad tik jos supratimo apie tai, kokioje nemalonioje situacijoje atsidūrė organizatoriai ir prancūziškos muzikos gerbėjai, jai pavyko įkalbėti tikrąją žvaigždę – prancūzų bliuzo ir šansono atlikėją, unikalią dainininkę ir autorę, taip pat grojančią prancūzišku akordeonu – pačią Mademoiselle Lulu (Garance Louise) pirmą kartą pasirodyti Vilniuje!!!

Ir tai dar ne viskas! Specialiai į šį koncertą, akomponuoti Mademoiselle Lulu (Garance Louise),  iš Berlyno atvyksta vienas charizmatiškiausių džiazo Vakarų Europos kontrabosininkų, muzikantas, (kurį į savo grupę kvietė pats Тоm Waits), beje baigęs Berlyno konservatoriją, tokio senovinio instrumento kaip viola da gambas klasę, be to išskirtinis senovinės muzikos žinovas – pats Maestro Alexandr fon Corotcoff (tarp kitko, rusų prūsų bajorų palikuonis iš Sankt–Peterburgo)!

O jeigu pridėti, kad Garance Louise, be tradicinių, visame pasaulyje populiarių prancūziškų melodijų, savo dainose naudoja Lotynų Amerikos ritmus: rumbą, sambą, kallipso, ska…, tai pozityvių ir šventinių emocijų tą vakarą tikrai bus dešimtmečiams į priekį!

Visi vakaro svečiai po koncerto galės asmeniškai įsiamžinti su Artistais ir kartu išgerti bokalą puikaus, aišku nealkoholinio, sostinės Burbulio vyninės dovanoto vyno!

Su didžiuliu džiaugsmu pranešame, kad nepaisant smarkiai išaugusių išlaidų koncertui, bilietai nebrangs ir visas dėl to išskylusias problemas organizatoriai žada spręsti patys!

Laukiame Jūsų spalio 12-ąją, 19 val. Prancūzų bliuzo ir šansono su ryškiais Lotynų Amerikos ritmų perlais Karalienės Mademoiselle Lulu (Garance Louise) koncerte, kuris įvyks Vilniaus White Piano Hall (Kėdainių g. 8) salėje!

Neabejotinai tie, ko netenkina šis vertingas pasikeitimas, galės ramiai gražinti bilietus į kasą Bilietai.lt

Bet kokia informacija apie įspūdingą koncertą, bilietų užsakymas telefonu:
+370 645 36 403

Video: