Naujienos:

Su Dominicu Milleriu į Vilnių atvyks ne mažesnės muzikos pasaulio žvaigždės!

Koncertą, kuris vyks gegužės 29 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, tiesiog būtina aplankyti! Talentingas ir charizmatiškas muzikos meistras Dominic Miller (g. 1960 m. Buenos Airėse, Argentinoje, www.dominicmiller.com) atvyks į Vilnių su savo tarptautine grupe, kurioje yra ne mažiau patyrusių muzikantų, grojusių daugybėje profesionalių grupių!

Guy Pratt (g. 1962 m. Londone) – britų bosininkas, kompozitorius ir šoumenas, anksčiau grojęs australų roko grupėje „Icehouse“; jis – aktoriaus Mike‘o Pratto sūnus. Kaip sesijinis muzikantas grojo su daugeliu žinomų atlikėjų, dalyvavo beveik 100 albumų įrašyme. Labiausiai žinomas jo bendradarbiavimas su grupe „Pink Floyd“ ir jos lyderiu Davidu Gilmouru.

1996 metais Guy Pratt vedė Gale Wright, Pink Floyd klavišininko Richardo Wrighto dukterį. Be to, Guy Pratt bendradarbiavo su tokiomis įžymybėmis kaip Madonna, Michaelas Jacksonas, Bryan Ferry, „Roxy Music“.

Rhani Krija (g. 1971 m. Maroke, www.rhanikrija.com) dar būdamas paaugliu ėmė profesionaliai groti kaip perkusininkas su žymiais tradicinės marokietiškos muzikos atlikėjais ir greitai įgijo rimto Pietų Amerikos stilių perpratusio muzikanto reputaciją. Kelerius metus jis gyveno Prancūzijoje, vėliau – Vokietijoje, kur atidarė savo repeticijų salę. Dalyvavo daugelyje džiazo festivalių Prancūzijoje, Vokietijoje, Argentinoje, Slovėnijoje, Maroke ir kitose šalyse. 2003 metais Stingas jį pakvietė į grupę kartu įrašyti albumą „Sacred Love“. Stingui muzikantas labai dėkingas, nes šis padarė jį pasaulinio garso atlikėju, supažindino su Herbie Hancocku ir Chicku Corea.

Mike Lindup (g. 1959 m. Londone, www.mikelindup.com) – kompozitorius, pianistas, vokalistas, labiausiai žinomas kaip iki šiol egzistuojančios britų grupės „Level 42“ įkūrėjas ir klavišininkas. Mike Lindup talentą vertina Dominic Miller, Philas Gouldas, Zeep (Da Lata).

Pasiekimai:

ü  1981-1994 m. įrašyta 13 albumų

ü  Parduota 15 milijonų albumų

ü  Pateko į singlų dešimtukus Europoje, Šiaurės Amerikoje, Pietų Afrikoje, Japonijoje

 

Nepraleiskite unikalios galimybės pamatyti visas šias žvaigždes kartu gegužės 29 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje! Bilietai parduodami visose kasose, priklausančiose bilietai.lt! Bendradarbiavimas, bilietų užsakymas, reklama – 8 653 62193