Naujienos:

„Surganova ir orkestras“: Legendinė grupė pirmąkart Lietuvoje!!!

Žinia apie legendinės rusų grupės „Surganova ir Orkestras“ koncertą negali nesujaudinti širdžių visų tų, kuriems brangūs rusų tarptautinio lygio roko aukštas polėkis ir dvasingumas.

 

Nebijodami pervertinti, liūdyjame kad ši charakteristika visiškai atitinka puikios Sankt Peterburgo kūrybinį ir atlikimo lygį. Pirmąkart savo istorijoje „Surganova ir Orkestras“ pasirodys Vilniuje su vieninteliu superkoncertu kovo 10 d. 19 val. jaukių ir puikią akustiką turinčių sostinės VRM Rūmų scenoje adresu Žirmūnų g. 1E.

 

Praleisti tokį įvykį „tolygu mirčiai“: panašūs reiškiniai pas mus vyksta „kartą per šimtetį“, todėl visiems kas trokšta pasikrauti puikia pozityvia energija apsilankyti šiame koncerte tiesiog būtina! – taip pat būtina kaip kvepuoti!

Grupės „Surganova ir Orkestras“ istorija prasidėjo beveik prieš 9 metus, kai Svetlana Surganova buvo priversta palikti grupę „Naktiniai Snaiperiai“, tuo sukeldama daug triukšmo presoje ir gerbėjų gretose. Pradėjusi viską nuo pamatų, Svetlana labai greitai sukūrė savo grupę. Nė praėjus nė metams nuo sūkurimo, „Surganova ir Orkestras“ nusipelnė Geriausio gyvo šalies kolektyvo vardo, premijos „Metų daina“, o ne už ilgo pasiekė ir debiutinio albumo tiražo rekordąvirš 100 000 (vien tik oficialių!) egzempliorių. Šio ir po jo sekančių albumų dainos viena po kitos mušė išsilaikymo viršutinėse rusiškų  chart‘ų eilutėse rekordus.

 

Subtili poezija ir „nežemiška“ muzika pelnė jai estetų kumiro šlovę, o neprilygstama, šviesi gyvų koncertų energetika atnešė visaliaudinę sekmę. Latino, trip-hopas, prancūzų šansonas, brit-popas, elektronika – Surganovos muzikinių žanrų ir stilių kokteilio dviem žodžiais neapibūdinsi. Jos neįmanoma „įrėminti“, jos beveik negirdėti televizijoje ir radijuje, tačiau šiai dienai Surganova – viena dažniausiai gastroliuojančių grupių šalyje, o jos koncertų geografija apima pusę žemės rutulio. Festivalių vedantieji vadina ją „Neprilygstamai Saulėta“, o fan-klubai, kurių yra kiek-viename mieste, pasivadina „Art-pozityvu“.

 

Savo naująjį skambesį ir naujas dainas grupė išbandė 2011 metais, pirmųjų naujojo sąstato koncertų metu. „Mes taip visada elgėmės – iš pradžių testuojame prieš publiką – kas jai patinka, kas praeina blogiau…“ Saundas tapo tirštesnis, grupė – galingesnė ir griežtesnė, visumoje stilius rimtai pakrypo gero tikro britų popo pusėn. 2011 m. vasarą grupė nusprendė įrašyti naują medžiagą. „Mes daug kartų eksperimentavome su sound-prodiuseriais, ir tai dažnai kliūdydavo mūsų kūrybiniam procesui… Kiekvieną kartą įsitikindavome kad to, ko mums reikia niekas už mus geriau nepadarys… Todėl dabar važiuojame įrašinėti ir suvedinėti medžiagą visu sąstatu, ir aktyviai patys tame dalyvausime. Dainų mums užtenka visam albumui, bet kas tai bus – ar albumas, ar EP – kol kas nesiimame teigti, laikas parodys. Šiam momentui mums tiesiog įdomus pats procesas“. Įrašas ir suvedimas įvyko legendinėje Hamburgo Home Studios, kurioje „rašėsi“ Rammstein,  Guano Apes, Depeche Mode, Mariah Carey, 50 Cent, Eminem ir kitos pasaulinio lygio žvaigždės. Kokia bus nauja medžiaga? „Liks bendras vektorius. Mes dainavome ir dainuosime apie meilę. Dabar mes tai darome garsiau ir griežčiau, galbūt – labiau pasitikėdami savimi, brutaliau, bet už šio brutalumo tebėra, niekur nedingo intymus švelnumas, subtilumas, lyriškumas.“

„Turo metu mes plečiame savo sąstatą, vežames šviesos režisierių. Šuose koncertuose turi būti ne tik kokybiškas garsas ir nuostabi energetika, kurių mums niekad nestygo, bet dar ir šou – su šviesomis ir video. Mus bus ne tik malonu kalusytis, bet ir malonu matyti.“

 

 

Primename kad vienintelis nuostabios rusų grupės „Surganova ir orkestras“ koncertas įvyks kovo 10 d. 19 val. sostinės VRM Rūmų scenoje adresu: Vilnius, Žirmūnų g. 1E. Bilietus galima nusipirkti visose bilietai.lt kasose.

Paskubėkite, specialiai Naujųjametinių – ir katalikiškų, ir stačiatikių – švenčių proga bilietaiparduodami labai prieinama kaina! Tad išnaudokite progą, padovanokite sau ir savo artimiesiems laimės vakarą!

 Informacija dėl bendradarbiavimo ir paraiškų bilietams telefonu 8 653 62193