Naujienos:

Šventinis Pavlo «Neckermanno» koncertas Vilniuje: Genijus pas genijų svečiuose

Nuostabi šventė įvyks gruodžio 30 d. 18:00 Vilniuje, genialaus lietuvių dailininko Sigito Staniūno (www.sigitasart.com), studijoje-galerijoje, kuri randasi pačioje Senamiesčio širdyje, Bernardinų gatvėje.

Su vieninteliu koncertu ir naujų – nepaprastai subtylių  ir sąmojingų – dainų prezentacija, bei su puokšte jau mylimų „auksinių“ dainų pasirodys visų sąmoningų ir nepraradusių stiliaus ir jumoro jausmo klausytojų numylėtinis – grupės „Pinigai“ («Деньги») lyderis Pavlas „Neckermann“ (Москва)!

 

Unikalus, peterburgiškai „вдохновенный“ (įkvėptas) koncertas nepaprastoje, analogų neturinčioje Sigito Staniūno galerijoje pereis į nuoširdų bendravimą, o vėliau ir į bendrą muzikinį meninį performansą.

 

Visi be išimties vakaro svečiai bus vaišinami puikiu vynu ir gardžiais bei sočiais užkandžiais.

 

Pavlas „Neckermann“ – muzikantas, kompozitorius ir poetas, puikus vokalistas ir    charizmatiškasis frontmenas bei aktorius – vienas tų, kurie sukūrė ir pratutino savo image‘u ir kūryba Leningrado Rok-klubą; kūrėjas, nuspalvinęs tradicinį rokenrolinį pasaulėvaizdį sodriais džiazo, bliuzo, soulo, gospelo, reggae ir new wave elementais, sukūrė unikalų skambėjimą, unikalias dainas (pavyzdžiui, „juoduosius“ romansus), nušvietė mūsų gyvenimą aukštos klasės nebanaliu jumoru.

 

Įsivaizduokite fantasmagorišką kokteilį iš Petro Mamonovo, Maiklo Džeksono, Boriso Gre-benščikovo, Džeimso Brauno; žavų rinkinį iš baltojo bliuzo, new wave‘o, klasikinio džiazo ir rokenrolo, Jamaikos reggae, miesto romanso, prancūzų šansono ir „ska“ muzikos bei tekstų, kuriuose stulbinantis jumoras ir autoironija aukščiausiame poetiškumo lygyje virtuožiškai žong-liruoja ir aukštais įvaizdžiais, ir „dugno“ poetika: manjakai, seksualiniai iškrypimai, alkoholiniai nuotykiai, nabašninkai, žydiška tema, senutės ir net virškinimo ypatumai… pasirodo lygiavertėmis, laiku ir vietoje žaviomis temomis bei puikių dainuojamų novelių herojais.

 

 

Panašių renginių Lietuvoje dar nėra buvę ir visi  nuspręndę apsilankyti šiame koncerte-šventėje, atsimins jį visam gyvenimui kaip pozityvų, sąmojingą ir originalų kultūrinį įvykį!

 

Informacija apie koncertą-šventę tel. 8 653 62193