Naujienos:

Tarptautinio filmo – projekto apie Viktorą Cojų ir grupę „Kino“ premjera įvyks sausio 25-ąją Vilniaus „Kvartirnike“!

Sausio pabaigoje Vilniuje nekantriai laukiamas įvykis, kuris nudžiugins nepakartojamo Viktoro Cojaus ir grupės „Kino“ kūrybai neabejingus gerbėjus!

Sausio 25-ąją 18 val. jaukioje, tik 34 sėdimas vietas turinčioje kamerinėje teatrinėje art-erdvės „Kvartirnikas“ (Antakalnio 39, Vilnius) salėje, kurią sukūrė kilnus, daugelio kultūros ekskliuzyvų iniciatorius Ilja Vatkinas, įvyks unikalus susitikimas! Visiems laimingiesiems, kuriems pavyks nusipirkti bilietus Bilietai.lt  kasose, bus pademonstruotas pirmasis (premjera!) iš rengiamo dokumentinio ciklo apie grupę „Kino“ («КИНО») ir Baltijos Respublikas filmas „Estiškasis Viktoro Cojaus akcentas“, sukurtas tarptautinės kūrybinės grupės (jos pagrindinis operatorius – vienas geriausių Lietuvos operatorių Egidijus Lenčickas, kuris su pagrindiniu filmo režisieriumi Andresu Jaakmanu (Talinas, Estija) dalyvaus renginyje).  V. Cojaus dainas, skambant gitarai, atliks geriausias „Kino“ dainų atlikėjas Baltijoje (kuris, beje, taip pat nusifilmavo tame pačiame filme) Igoris Sokolovas.  Kiekvienas šio renginio svečias turės galimybę neoficialioje aplinkoje užduoti visus klausimus, nusifotografuoti su filmo režisieriumi ir operatoriumi bei pasivaišinti specialia dovana – kiekvienas iš 34-ių šios 2-jų valandų trukmės išskirtinės sielos šventės dalyvių bus pavaišintas originaliu itališku vynu iš nuostabios Burbulio vyninės, o taip pat galės paragauti gurmaniškosios kvapniosios arbatos bei kavos!

35-ių minučių filmas atvers daug naujo, smagaus, ir įdomaus apie šią legendinę grupę, ir už tai labai norėtųsi padėkoti filmo prodiuseriui Andrejui Maslivcui iš Sankt-Peterburgo ir žurnalistui bei pačiam pagrindiniam Viktoro Cojaus bibliografui  – rašytojui Vitalijui Kalginui, kuriuos taip pat planuojame pamatyti Vilniuje!

Pasiruošimas šiam vakarui vyksta visu pajėgumu! Iš Vokietijos į „Kvartirniką“ atvyksta naujas šiuolaikiškiausias projektorius, iš Pietų Sardinijos ir išskrenda lėktuvas su unikaliu dovanų vynu kiekvienam svečiui. Viktoro Cojaus dainos Igorio Sokolovo bus pristatomos naujausios akustinės aparatūros pagalba и atliekamos labai brangia vienetine gitara, kas jų skambesiui suteiks ypatingai jautrų subtilumą!

Nepraleiskite puikiosios progos pasidovanoti sau 2 valandas džiaugsmo, naujumo ir atradimo bei tiesiog pasidžiaugti gyvenimu!

Bilietai į „Kino“ vakarą Iljos Vatkino „Kvartirnike“ (Antakalnio 39, Vilnius)
 sausio 25-ąją 18 val. parduodami visose
Bilietai.lt kasose ir internetu!

Bet kuria informacija, pasiūlymai bendradarbiauti ir bilietų užsakymas telefonu: +370 671 76 502 и +370 618 01 331