Naujienos:

Timur Shaov su savo grupe koncertuoja Vilniuje! ! !

 

Mes jau pranešėme, kad visiems gyvos muzikos ir nuostabaus, šmaikštaus žodžio mylėtojų laukia nuostabi dovana – po dviejų metų pertraukos su visiškai nauja, puikia programa, albumu ir MiuMiuziklu „O čiom molčal Gerasim“ gegužės  20 d. 19 val. Vilniuje, jaukaus „Šokio teatro“, kuris įsikūręs Kostiuškos g. 11 (tarp M.K. Čiurlionio menų mokyklos ir B.Dvariono muzikos mokyklos), scenoje  koncertuos visų mylimas ir savo talentu pelnytai tapęs populiariu Autorius ir Atlikėjas Timur Shaov ir jo grupė!

 

Tai bus pilnas nuostabių siurprizų, humoro, meilės ir šilumos, artumo ir bendravimo su publika koncertas, visai nepanašus į kitus bardų rengiamus pasirodymus! Tai bus muzikos, dainų, fejerverkų, aistros ir teigiamų emocijų spektaklis! Ir Timur Shaov muzikantai stengsis konkuruoti su savo lyderiu ir kūrėju!

 

Michail Machovič – mandolina. Nuostabus muzikantas, multi instrumentalistas, aranžuotojas, garso operatorius. Mandolina groja jau 12 metų. Vienas grupės „Grassmeister“, grojančios kantri, bliuzroką, rok‘n‘rolą (šioje grupėje Timur Shaov įrašė savo pirmą albumą „Ot Bodlera do bordelia“), įkūrėjų.  2000 m. Michail įkūrė savo grupę „Ničja“, kuri Lenkijos tarptautiniame kantri muzikos festivalyje tapo laureate.

 

Michail Machovič taip pat grojo su Andrejum Baranovu, legendiniu gitaristu, kurio atminimui rengiamas festivalis „MAMAKABO“. Michailą nuolat kviečia Rusijos estrados žvaigždės kaip muzikinių turų muzikantą.

Sergej Kostiuchin – gitara. Sergej baigė muzikos dėstymą, daug metų muzikos mokykloje vedė klasikinės gitaros pamokas. Pats rašo žodžius ir muziką. Kartu su savo draugu, žymiu poetu, kompozitoriumi ir atlikėju Mark Freidkin, Sergej sukūrė daug dainų, kurių dalis buvo įrašyta Andrej Makarevič ir jo draugų (Maksim Leonidov, Aliona Cviridova ir kt.) plokštelėje „Tonkij shram na liubimoj pope“. Turi savitą skonį, žaismingumo supratimą, yra puikus aranžuotojas.

 

Bilietai į Timur Shav ir jo grupės Vienintelį koncertą, kuris vyks gegužės 20 d. 19 val. Šokio teatre Vilniuje, parduodami visose Bilietai.lt kasose, su kortele LAISVALAIKIS taikoma 15% nuolaida! Visa informacija ir bilietų užsakymai tel.: 8 653 62193, 8618 01331.