Naujienos:

Timuro Šaovo koncertas gegužės 20 d. Vilniuje – tai «The Beatles» mix‘as su… Мichailu Žvaneckiu!

Gegužės 20 d. 19 val. Vilniaus Šokio Teatro scenoje (Kosciuškos g. 11, už Čiurlionio Meno Mokyklos) įvyks koncertas, kurį praleisti būtų nedovanotina klaida!

Nuostabus, talentingas, charizmatiškas, turintis neįtikėtiną humoro, melodijos ir energijos jausmą Autorius ir savo dainų  Atlikėjas Timuras Šaovas ir jo superiniai, įkvėpti ir virtuoziški muzikantai net 2,5 valandas gros grupės geriausias (ir liaudies mėgstamas!) dainas, o taip pat pateiks publikos teismui savo naują MūMū-miuziklą «Apie ką tylėjo Gerasimas?!», jau užkariavusį ir reiklios publikos, ir griežtų daugelio pasaulio šalių kritikų širdis.

Nelengva perpasakoti Timuro Šaovo pasirodymus ir kūrybą, o visi jo puikūs koncertai nepanašūs vienas į kitą! Timuro Šaovo koncertai – tai… «The Beatles» + Michailas Žvaneckis viename!

Jo tekstai – tai įstabaus, subtilaus, inteligentiško humoro, ironijos jūra su šėlmiško žavesio druska, jo muzika – gražiausios „Bitlų lygio“ melodijos, o ir muzikantų profesionalumas nenusileidžia nei muzikai, nei tekstams: gitaristas Sergejus Kostiuchinas – mylimas studijinis Andrejaus Makarevičiaus ir Maksimo Leonidovo muzikantas, mandolinistas Michailas MachovičiusGariko Sukačiovo muzikantas.

Garsas ir švesa, šventiška, nepaprastai pozityvi aplinka, kuo šilčiausias bendravimas su publika, dovanos ir geros širdies siurprizai… – visa tai laukia kiekvieno, kuris ateis į Timuro Šaovo ir jo kolektyvo koncertą gegužės 20 d. Vilniaus Šokio Teatre!

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=BxguYtBSsLE

http://www.youtube.com/watch?v=rLSBn0KjYFw

 

Primename, kad bilietai į Vienintelį Timuro Šaovo koncertą gegužės 20 d. parduodami visose bilietai.lt kasose, su «Laisvalaikio» kortele nuolaida 15%! Bet kuri informacija apie bilietus, koncertą tel. 8 653 62193; 8 618 01331