Naujienos:

Vasario 10 d. penktadienį, Vilniuje įvyks unikalus poezijos vakaras „MOTERIS-MEILĖ-VYNAS“!

Mums labai pasisekė! Keista, bet taip nutiko, kad Vilniuje, sostinės meno teatro jaukioje kamerinėje salėje „Kvartirnik“  (tik 35 asmenims!), adresu Antakalnio g. 39, įvyks vienintelis pasirodymas Lietuvoje! – vasario 10 d. (penktadienį) pradžia 18.00 – pasirodys nuostabus Aktorius – Skaitovas Olegas Titkovas, kurį daugelis prisimena ir žino kaip Baltarusijos televizijoje dirbusį televizijos ir kino aktorių, profesionalų laidų ir šou vedėją, balso aktorių ir diktorių.


Jo biografijoje yra įrašas: Baltarusijos nacionalinės televizijos premijos „Televershina“ nominantas:


„Geriausia muzikinių pramogų programa“ ir „Geriausias muzikinių pramogų laidų vedėjas“ (muzikinėje pokalbių laidoje GYVAS GARSAS – 2009 ir 2010 m.)


„Žiūrovų simpatijų prizas“2011 m.
Tą dieną, kai Baltarusijoje prasidėjo gerai žinomi įvykiai, jo kaip ir daugelio kitų garbingų ir dorų žmonių gyvenimas kardinaliai pasikeitė ir…. dabar Olegas gyvena Lietuvoje, nors dažnai kūrybos reikalais keliauja po Europą, neseniai sugrįžo iš Sakartvelo.


Jūsų laukia poezijos, muzikos, sielos polėkio ir romantikos vakaras!


Nuostabus eilėraščių iš pasaulio kultūros „aukso fondo“ atlikimas:


A. Blokas, R. Burnsas, J. Levitanskis, S. Jeseninas, O. Mendelštamas, G. Špalikovas ir daugelis kitų programoje: „MOTERIS-MEILĖ-VYNAS”!


Žinoma, spektaklio metu bus galima užduoti Aktoriui klausimų, o po spektaklio pabendrauti ir nusifotografuoti. Į bilieto kainą įskaičiuota taurė rinktinio (nealkoholinio) brendžio arba vyno.


Bilietai į unikalų poezijos vakarą „MOTERIS-MEILĖ-VYNAS“ Vasario 10 d. (penktadienį) 18.00 val. Vilniaus meno teatro „Kvartirnik“ salėje (Antakalnio g. 39) parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu.
Visa informacija apie bendradarbiavimą, koncertą, meet&greet, išankstinį bilietų užsakymą telefonu: +37064536403, +370 671 76502