Naujienos:

Vasario 21-ąją įvyks unikalus Koncertas – Šventė, kurioje skambės ne tik tikrasis Argentinos tango su programa „Tango a Media Luz…”!

О, Argentina!!! О aistra, о Tikrasis Tango, о Meilė ir RomantikaVasario 21-ąją PIRMĄ kartą Lietuvos istorijoje, Vilniuje, pačios jaukiausios Senamiestyje kamerinės salės  White Piano Hal(Kėdainių g. 8) scenoje (tik 150 vietų!) įvyks nuostabus koncertas!

Prieš Jus pasirodys kultinis BIAGI GROUP – „Naujosios muzikos“  ansamblis, sukurtas 2015 metų pradžioje argentinietiško kraujo turinčio kompozitoriaus, vokalisto ir bandoneonisto  Glebo Biagi.

Kolektyvas „BIAGI GROUP“ neturi analogų pasaulyje. Suderinus bandeoną ir kontrabosą tango skambėdavo tik pačioje savo, kaip muzikos stiliaus, atsiradimo pradžioje: melodija ir bosas, harmonija ir ritmas, liūdesys ir džiaugsmas, buitis ir nostalgija dėl buvusios meilės.


Tango vokalas – ypatingas vokalinis atlikimo stilius, su tik jam būdingais atspalviais ir tembrais, stebuklingu „canyengue“, liūdesiu dėl praeities, arogantišku ir išdidžiu žvilgsniu į nueitą kelią.


Таngo – minties ir gyvenimo stilius, kiekvieno Argentinos ir Urugvajaus uosto gyventojo įprotis ir pasididžiavimas, savo įkūnijimą suradęs poezijoje, literatūroje, muzikoje ir šokiuose, tapęs unikaliu miesto folkloro, atėjusio iki pasaulio koncertų ir operų salių, pavyzdžiu.

BIAGI GROUP – tai ne kaver-grupė. Tai – tikrasis tango, sukurtas remiantis atlikimo ir parašymo tradicijomis, žanro kultūra!


Jų gyvenimo būdas – tango!

Ansamblio repertuare: senoviniai kandome ir milongaikreolo valsai, šio amžiaus ir kitų laikų kūriniai „Canyengue“, „Orillero“, „Rítmico“, „Típico“, visa tai susilieja originaliose ir autorinėse kiekvieno kūrinio aranžuotėse. Visa tai galima drąsiai vadinti jų firminiu stiliumi „Nueva Música“ arba „Típico Nuevo“, kuriuos reprezentuoja BIAGI GROUP.

Gleb Biagi – žinomas bandeonistas ir komozitorius, Inkų folkloro, Pietų Amerikos kreolų, suomių–estų ir ugorų tautų tyrinėtojas. Dinastijos Biagi – italų–argentiniečių, savo likimą vėliau, sunkiais Argentinai laikais, susiejusios su Europa, atstovas.


Daugelį instrumentų, tarp jų ir bandeoną, Glebas įvaldė jau nuo vaikystės.
Turėdamas kompozitoriaus talentą, Glebas baigė dirigavimo fakultetą, kad maksimaliai įvaldytų vadovavimo chorui ar orkestrui meną, o taip pat pasisemtų gerosios praktikos, kurdamas muziką ir kompozicijas.

Svarbiausias instrumentas – bandeonas.

Jūs išgirsite unikalų firmos „Alfred Arnold“ bandeoną, kuriam jau daugiau nei 120 metų. (!)

Instrumentas su įdomius likimu, buvo sukonstruotas Vokietijoje, skambėjo Buenos–Aires tango ansambliuose ir orkestruose, praėjęs „gydymą“ Ispanijoje ir galiausiai tapęs unikalaus ansamblio „BIAGI GROUP“ siela!

Beje, vieną muzikantą Lietuvos publika jau matė ir pamylo – tai žinomas kontrabosistas iš Pietų Vokietijos Aleksander fon Коrоtkoff, kuris dalyvavo Мadmuazel Lul koncerte toje pačioje salėje pora mėnesių atgal!

Bilietai į Argentinos Prie–Tango koncertą su nuostabiaisiais „BIAGI GROUP“ vasario 21-ąją 19 val. Vilniaus White Piano Hall (Kedainių g. 8) salėje
parduodami visose
Bilietai.lt kasose!

Bet kokia informacija apie koncertą telefonu: +370 671 76 502, +370 645 36 403