Naujienos:

Vasario 25 dieną, pirmą kartą Kaune, unikaliame koncerte pasirodys Argentinos romantikos žvaigždė GABIJA VERONIKA!

Daugelio gyvos ir ugningos muzikos gerbėjų pageidavimu, vasario 25 d. (šeštadienį) ypatingai jaukioje kamerinėje Kauno menininkų namų salėje (tik 99 vietos) pasirodys viena iš labiausiai uždegančių ir talentingų Argentinos dainininkių – GABIJA VERONIKA! Koncerto pradžia labai patogiu laiku 18.00.


GABIA VERONIKA – unikalus reiškinys muzikos pasaulyje! Argentinos muzikos širdimi vadinamame Rosarijuje gimusi ir jaunystę praleidusi dainininkė nuo vaikystės traukė vietinių muzikos atstovų dėmesį, kurie jai patarė lavinti savo talentą už gimtosios šalies ribų! Jos programoje skamba tik laiko patikrintos auksinės ir labai melodingos romantiškos Argentinos, Urugvajaus, Brazilijos ir Anglijos baladės bei hitai! „Dievo pabučiuota“ jaunoji dainininkė turi retą derinį: sodrų ir gilų balsą, katinišką plastiką, išorinį ir vidinį grožį ir savitą stiliaus pojūtį (menininkė apsieina be mados dizainerių ir vizažistų pagalbos – jos sceninis įvaizdis – visiškas jos nuopelnas!) Kita reta jos savybė – pagarba ir domėjimasis visomis tų šalių kultūromis ir kalbomis, į kurias likimas atvedė dainininkę, todėl  romantiškų jausmų vedama į Lietuvą atvykusi GABIA VERONIKA papildė savo jau turimą nemažą kalbinį repertuarą, kuriame yra: ispanų, katalonų, brazilų, anglų, iš dalies prancūzų ir  lietuvių kalba, kurią įvaldė labai neblogai! Būdama atviros ir kosmopolitiškos sielos, dainininkė draugauja su daugeliu pačių įvairiausių muzikos stilių atlikėjų: nuo DOMINIC MILLER ir kitų STINGo muzikantų (su kuriais ji dainavo ne kartą!) iki pačio Boriso Grebensčikovo!
Kiekvienas GABIA VERONIKA pasirodymas – tai aistrų kova, aukščiausias profesionalumas, nematomas dialogas su kiekvienu atvykusiu į koncertą, seksualumo ir meilės jūra!

Dainininkė, koncerto Kaune metu pristatys savo naują gražiausių dainų albumą: „Canta y no llores“.
Nepaisant savo didelio užimtumo, vokalistė, organizatorių – draugų prašymu rado laiko padovanoti kauniečiams ir miesto svečiams karštą, jausmingą ir romantišką koncertą!

GABIJAI VERONIKAI akompanuos itin subtilus ir įvairiapusis pianistas Daumantas Slipkus

Bilietai į vienintelį žavingos, kerinčio balso dainininkės GABIJOS VERONIKOS (Argentina) koncertą vasario 25 d. 18.00 Kauno menininkų namuose, parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu!

Visa informacija
dėl galimo bendradarbiavimo, meet & greet koncerto, pabendravimo po koncerto ir bilietų rezervacijos tel.: +370645 36403, +370 61801331, +370 671 76502.