Naujienos:

Vasario 26 dieną Vilniuje įvyks vienintelis Žymaus spektaklio pasirodymas!

Vasario 26 d. 19:00 įvyks įspūdingas ir labai svarbus, orientyras teatrinio meno srityje! Daugelio gerbėjų pageidavimu Vilniuje bus rodomas spektaklis „Mano tėvas“, kuris gimė ne tik dėka jo kūrėjų talento, bet buvo įkvėptas paties gyvenimo tikrovės, kuri, kaip žinome, gali būti labiau neįtikėtina ir keistesnė nei pati lakiausia fantazija!


Vienintelis šio puikaus spektaklio pasirodymas įvyks Vilniuje, vasario 26 d. 19.00 pačiame Lietuvos sostinės centre, nuostabioje ir unikalioje vietoje – J.Heifetzo kamerinėje salėje, esančioje adresu Pylimo g. 4, Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės 3 aukšte, talpinančioje tik 100 laimingųjų! Dėl daugybės meno gerbėjų iš Latvijos, Estijos, Ukrainos pageidavimų, spektaklis rusų kalba vyks tik vasario 26 d.!


Spektaklį, kuris, nepaisant viso jo tragiško turinio, alsuoja šviesa, šiluma ir meile, pamatys tik 100 laimingųjų! Ir tai tiesiog nuostabu! Ir ne veltui spektaklį Lietuvoje labai sunku „pagauti“: nes tai prestižinių tarptautinių teatro festivalių dalyvis, daugelyje jų apdovanotas Grand Prix! Bet mums pavyko susitarti, kad parodysime tik vieną spektaklį, ir jis įvyks viename mėgstamiausių tiek aktoriaus, ir režisieriaus, tiek ir pačių organizatorių miestų – Vilniuje!


„Spektaklis „Mano tėvas“ pasakoja unikalią mano tėvo Stanislovo Rubinovo (1930 – 2013) gyvenimo istoriją. 1941 m. liepos pradžioje Paneriuose sušaudė jo tėvą, o jiedu su motina nepaklusę ir nenuėję į getą, buvo priversti iki 1944 m. slapstytis Vakarų Baltarusijos miškuose. Išsikasė žieminę ir gyveno duobėje. Nuolat kentė badą, šaltį, ne kartą tik per plauką jiems pavyko išvengti mirties… Tai stebuklinga išgyvenimo istorija.”

Kaip pasakoja pats maestro Aleksandras Rubinovas:

Mano ryšys su tėvu buvo ypatingas: jis buvo mano draugu, mokytoju ir mano gyvenimo režisieriumi. Mes kalbėdavomės valandų valandas, kartais netgi ginčydavomės, tačiau negalėjome vienas be kito gyventi… Regis aš žinojau apie jį viską. Jis labai mėgo (ir mokėjo) pasakoti apie savo gyvenimą, susitikimus su nuostabiais žmonėmis, įdomias istorijas. Tačiau buvo viena tema, kurios jis stengdavosi išvengti – tai jo žydiška kilmė ir visa tolimesnė jo šeimos tragedija. Aš tik žinojau, kad jo tėvą (mano senelį) 1941 m. sušaudė ir kad jis su mama (mano senele) buvo priversti slapstytis kažkur miškuose… Tačiau nežinojau nei priežasties, nei detalių.

Ir tiktai 2013 m., likus pusmečiui iki jo mirties, tėvas apsisprendė ir parašė knygą „Miške ir scenoje“. Skaitydamas rankraštį aš buvau sukrėstas, aš tiesiog raudojau. Prieš mane atsivėrė didžiulė savo tragiška apimtimi istorija. Dabar aš suprantu, kodėl mano tėvas nenorėjo apie tai kalbėti ir to prisiminti. Jis tiesiog saugojo mane ir mano vaikus nuo to siaubo, kurį jam teko išgyventi, o svarbiausia, jis saugojo mus nuo žydiško prakeiksmo.

Mane ilgai kankino abejonės, kol nusprendžiau pastatyti spektaklį ir papasakoti žmonėms apie MANO TĖVĄ.

Scenarijaus autorius, režisierius ir aktorius Aleksandras Rubinovas.

Kompozitorius Faustas Latėnas. Spektaklyje skamba ir žydų liaudies muzika.

Spektaklio trukmė 1 val. 10 min.


Patekti į šį spektaklį yra likimo dovana! Pasinaudokite šia džiugia, tačiau deja, reta galimybe, ypač esant tokiam mažam vietų skaičiui salėje!


Bilietai į vienintelį Aleksandro Rubinovo spektaklį „Mano tėvas“ vasario 26 d. 19:00 Vilniuje,  J.Heifetzo kamerinėje salėje, esančioje adresu Pylimo g. 4, Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės 3 aukšte, talpinančioje tik 100 laimingųjų, parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu !(Visos vietos sėdimos ir nenumeruotos).
Papildoma informacija dėl bendradarbiavimo, pasirodymo, bilietų užsakymo teikiama telefonais: +37064536403, +370 61801331, +370 677 00699 +370 671 76502