Naujienos:

Lapkričio 19 dieną Vilniuje įvyks unikalaus choro-ansamblio „Ensemble Musikeli“ (Sakartvelas) koncertas!

Lapkričio viduryje Vilniuje įvyks didelės kultūrinės reikšmės renginys!

Lapkričio 19 d. (sekmadienį), pačiame Lietuvos sostinės centre, nuostabioje ir unikalioje vietoje – J. Heifetzo kamerinėje salėje, kuri randasi adresu Pylimo g. 4, Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės trečiajame aukšte ir talpina tik 100 laimingųjų, vienintelį koncertą surengs išskirtinis folkloro ansamblis iš Sakartvelo „Ensemble Musikeli“ (vadovas Dimitri Kakulia)!

Šio ansamblio, kuris savo spalvingą programą pristatė daugelyje pasaulio šalių ir tapo ne vieno  prestižinio folkloro festivalio laureatu, išskirtinumas yra tas, kad galbūt tik „Ensemble Musikeli“ savo kūrybiškumu pasauliui parodo tikrą, autentišką unikalaus Sakartvelo regiono – Megrelijos, kuriame gyvena idomūs, labai muzikalūs, išdidūs, o kažkada buvę labai karingi žmonės – megreliai, tradicinį meną.


Megrelių choralas labai panašus į sakartveliškąjį, tačiau be mums įprasto daugiabalsio dainavimo, megrelių dainose yra daug audringų garsų, dėl kurių daug balsų atliekami kūriniai tampa dar įspūdingesni ir įsimintinesni!

Atskleisime paslaptį, kad koncerte skambės ir puikios, visų mylimos dainos „Suliko“ ir „Tbiliso“! Be to, atlikėjai su savimi atsiveš naują, spalvingą muzikinį albumą, kurį įrašė specialiai turui po Lietuvą!


Tokį unikalų renginį tiesiog būtina pamatyti ir patiems gyvai pabūti jo dalimi!


Choras gastroliuoja po visą pasaulį, jo koncertai suplanuoti kelis metus į priekį, tad derybos dėl pirmos viešnagės Lietuvoje truko dvejus metus!


Po koncerto galėsite nusifotografuoti, pabendrauti su artistais, pasidalinti savo įspūdžiais, išgerti ragą puikaus gruziniško vyno (žinoma, nealkoholinio)! 🙂


Bilietai į vienintelį Sakartvelo – Megrelio folkloro ansamblio „Ensemble Musikeli“ koncertą lapkričio 19 d. 18.00, J. Heifetzo kamerinėje salėje, kuri randasi adresu Pylimo g. 4, Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės trečiajame aukšte parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu.
Informacija dėl bendradarbiavimo, meet&greet koncerto, vakarienės po koncerto ir bilietų užsakymo teikiama tel.: +370 677 00699, +37064536403, +370 61801331
, +370 671 76502